Naar hoofdinhoud
Sport

‘Van Beukering verdacht van grote wietteelt’

Jhonny van Beukering wordt in verband gebracht met grootschalige hennepteelt. Volgens De Gelderlander is de oud-profvoetballer verdachte in een zaak

Redactie Nijmegen Leeft
1 min lezen

Jhonny van Beukering wordt in verband gebracht met grootschalige hennepteelt. Volgens De Gelderlander is de oud-profvoetballer verdachte in een zaak rondom een forse kwekerij.

In de woning van Van Beukering is begin december 2013 een hennepkwekerij opgerold, waarin zeshonderd planten stonden. Dat bevestigen de politie en het Openbaar Ministerie aan de regionale krant. Er wordt op dit moment verder onderzoek verricht.

De dertigjarige Van Beukering, die uitkwam voor clubs als Vitesse, De Graafschap, NEC en Feyenoord, is inmiddels gestopt met profvoetbal. In een reactie zegt hij dat hij van niets weet. “Ik heb niets van de politie gehoord”, aldusJhonny van de Burger King, die binnenkort stage gaat lopen bij Vitesse.

Gepubliceerd op door de redactie van Nijmegen Leeft
Tip de redactie

Verder lezen

Alle artikelen →