Prima wedstrijd levert maar 1 punt op
In de thuiswedstrijd tegen FC Emmen legde Achilles’29 een prima wedstrijd op de mat. Helaas wist men het goede spel niet in goals uit te drukken. Het
In de thuiswedstrijd tegen FC Emmen legde Achilles’29 een prima wedstrijd op de mat. Helaas wist men het goede spel niet in goals uit te drukken. Het eigen doel werd daarentegen sinds lange tijd ook schoongehouden, zodat 0-0 op het scorebord bleef prijken. Punt is nu deze lijn door te trekken en op termijn punten te pakken, zodat de rode lantaarn wat meer uit het zicht komt. Zaterdag gaat de reis naar runner-up en titelkandidaat Willem II in Tilburg.
Van meet af aan toonde Achilles een gezonde agressiviteit en werd de bal goed rond gespeeld. De van een blessure teruggekeerde Nicky van de Groes had daar van achter uit een positieve bijdrage aan. Ook FC Emmen liet zich zeker in het begin niet onbetuigd, maar de schoten in de afronding waren bij de Drenten veelal te onzuiver of te slap om doelman Nick Hengelman te verontrusten. Aan de andere kant vond Thijs Hendriks na een soepele aanval geen meegekomen speler op zijn voorzet bij de tweede paal. Dezelfde speler lobde maar net over en Jop van Steen wilde in een rebound afdrukken, maar een Emmenverdediger was hem net voor en tikte corner. De gasten waren het gevaarlijkst met schuiver voorlangs van Quintin Martinus, nadat deze zich geweldig had vrijgespeeld. Een kopbal van de opgekomen Tim Siekman vond ook geen genade bij Nick Hengelman. Zo kwam de rust met 0-0.
Na de thee voorkwam dezelfde Hengelman onheil na balverlies aan de handige Resida van Migiel Zeller, die verder net als iedereen een puike partij vertolkte. Daarna was Achilles onder leiding van Freek Thoone gedurende lange tijd de bovenliggende partij. Met enkele prachtige acties zette hij Rémon van Bochoven meerdere malen in stelling, maar de Achillesspits was wat ongelukkig in de afronding. Daarnaast hield doelman Peter van der Vlag in deze fase zijn ploeg op de been. In de slotfase luwde de wit-zwarte aanvalsgolven enigszins en moest men op de hoede zijn voor een ongelukkige tegengoal. De beste kans voor de gasten was voor invaller Oebele Schokker, hij schoot in goede positie naast. Zo kwam het eindsignaal van meer dan aantrekkelijk duel met een 0-0-stand.
Opstellingen:
FC Emmen: Peter van der Vlag; Sander Rozema, Luis Pedro, Tim Siekman, Shkrodran Metaj; Frank Olijve, Alexander Bannink; Elson Almeida (52. Said Bakkati); Leandro Resida (78. Oebele Schokker), Roland Bergkamp (63. Wout Weghorst), Quintin Martinus.
Achilles’29: Nick Hengelman; Tim Verhoeven, Laurens Rijnbeek, Migiel Zeller, Nicky van de Groes (78. Kursad Sürmeli); Rik Schouw, Jop van Steen; Thijs Hendriks, Frank Hol, Freek Thoone (88. Sam van der Schot); Rémon van Bochoven.
Verder lezen
Lees ook
Marathon Nijmegen: Een onvergetelijke hardloopervaring
Ontdek de Marathon Nijmegen en bereid je voor op een onvergetelijke hardloopervaring. Lees alles over het parcours, de voorbereidingen, en tips.
Waarom is fietsen zo populair?
Fietsen heeft de overhand, maar waarom is het zo populair? Het is gewoon een geweldige manier om je te verplaatsen. Het heeft een heleboel voordelen die
De voor- en nadelen van een pasjeshouder
Wil je graag een nieuwe portemonnee aanschaffen? Je kunt dan ook voor een pasjeshouder kiezen! Een supercompacte en veelzijdige kaarthouder, ontworpen om
Nieuw seizoen Toppers Bij Jou Op School gestart
Met de start van het nieuwe schooljaar, is ook een nieuw seizoen van Toppers Bij Jou Op School gestart. Ook in 2018 en 2019 zijn weer meer dan twintig
Inschrijving Zevenheuvelenloop geopend
Al jaren staat deze wedstrijd op het programma van hardlopers uit binnen- en buitenland. De Zevenheuvelenweg neemt een prominente plek in tijdens het
N.E.C.-tentoonstelling
De tentoonstelling is onderdeel van 024geschiedenis. Het weekend staat dit jaar in het teken van het thema ‘geluk’. Op de tentoonstelling worden de