NEC beloont tien loyale supporters met speciale dag in het Goffertstadion
Vandaag werden tien supporters uitgenodigd voor een zondagmiddag in het Goffertstadion. Na een kleine zoektocht naar het goede shirt met hun namen erop, schoven zij aan bij een lunch samen met de volledige selectie. Ernest Faber nam het woord om hen te bedanken voor hun loyaliteit: deze supporters bezochten vorig seizoen namelijk alle thuis- én uitwedstrijden.
Vandaag werden tien supporters uitgenodigd voor een zondagmiddag in het Goffertstadion. Na een kleine zoektocht naar het goede shirt met hun namen erop, schoven zij aan bij een lunch samen met de volledige selectie. Ernest Faber nam het woord om hen te bedanken voor hun loyaliteit: deze supporters bezochten vorig seizoen namelijk alle thuis- én uitwedstrijden.
Van Emmen tot Telstar tot Jong PSV, op vrijdagavond, zondagmiddag of maandagavond: een aantal supporters reisde vorig seizoen heel Nederland door om hun club te steunen. Daarnaast bezochten zij ook nog eens steevast alle thuiswedstrijden. Reden genoeg om hen vandaag goed in het zonnetje zetten. Maandagavond 7 september belden Jeffrey Leiwakabessy en Rens van Eijden daarom de supporters op om hen uit te nodigen voor een lunch en foto, op deze 13de september.
Speciale dag voor trouwe supporters
Om 13.00 uur openden de blij verraste supporters het lunchbuffet waarna zij, met een gloednieuw NEC-shirt met hun naam en rugnummer 12 erop, hun broodje nuttigden en bij konden kletsen met de mannen van Faber. Na dik een half uur verplaatste het geheel zich naar het hoofdveld waar eerst de officiële selectiefoto werd genomen. Daarna schoven de trouwe supporters één voor één aan tussen de stafleden en maakte fotograaf Broer van den Boom tot slot een ietwat chaotisch groepsfoto met alle tien supporters en de selectie erop. Natuurlijk krijgen de supporters hun eigen foto aangeboden, op een mooi linnen doek gedrukt. Een geslaagde actie voor tien van onze twaalfde mannen!
Foto’s zijn gemaakt door Broer van den Boom.
Verder lezen
Lees ook
Marathon Nijmegen: Een onvergetelijke hardloopervaring
Ontdek de Marathon Nijmegen en bereid je voor op een onvergetelijke hardloopervaring. Lees alles over het parcours, de voorbereidingen, en tips.
Waarom is fietsen zo populair?
Fietsen heeft de overhand, maar waarom is het zo populair? Het is gewoon een geweldige manier om je te verplaatsen. Het heeft een heleboel voordelen die
De voor- en nadelen van een pasjeshouder
Wil je graag een nieuwe portemonnee aanschaffen? Je kunt dan ook voor een pasjeshouder kiezen! Een supercompacte en veelzijdige kaarthouder, ontworpen om
Nieuw seizoen Toppers Bij Jou Op School gestart
Met de start van het nieuwe schooljaar, is ook een nieuw seizoen van Toppers Bij Jou Op School gestart. Ook in 2018 en 2019 zijn weer meer dan twintig
Inschrijving Zevenheuvelenloop geopend
Al jaren staat deze wedstrijd op het programma van hardlopers uit binnen- en buitenland. De Zevenheuvelenweg neemt een prominente plek in tijdens het
N.E.C.-tentoonstelling
De tentoonstelling is onderdeel van 024geschiedenis. Het weekend staat dit jaar in het teken van het thema ‘geluk’. Op de tentoonstelling worden de