Werk aan de weg in Nijmegen
De gemeente Nijmegen werkt de komende periode op verschillende locaties in de stad aan de weg. Hierbij een globaal overzicht van de werkzaamheden.
De gemeente Nijmegen werkt de komende periode op verschillende locaties in de stad aan de weg. Hierbij een globaal overzicht van de werkzaamheden.
Voorstadslaan (gedeeltelijke afsluiting 1 oktober tot half december 2015)
Vanaf donderdag 1 oktober tot het einde van dit jaar vinden er werkzaamhedenplaats in de buurt van de Waalhaven. De werkzaamheden zijn nodig vanwege de nieuwbouw op de Handelskade. Hier wordt een oversteekplaats voor voetgangers en een aansluiting voor auto’s gemaakt, de kruising bij de Weurtseweg wordt aangepast en de snelfietsroute langs het Waalfront wordt wat verder doorgetrokken. De reconstructie wordt ook benut om tegelijkertijd het warmtenet aan te leggen.
Op de Voorstadslaan, tussen de Weurtseweg en de Hezelpoort,vindt hinder plaats:
- 1-2 oktober: middengeleiders verwijderen; lichte verkeershinder.
- 5-26 oktober: verkeer over versmalde en verlegde rijstroken; alle rijrichtingen blijven open.
- 26 oktober tot -half december: alleen eenrichtingsverkeer richting het centrum mogelijk. Verkeer vanuit het centrum naar de Voorstadslaan, Weurtseweg en Heselaan wordt omgeleid via de Tunnelweg/Marialaan. Voor hulpdiensten en het openbaar vervoer blijft het wel mogelijk vanaf het centrum richting de Weurtseweg te rijden. Ook voor fietsers en voetgangers blijft de route toegankelijk.
- 7-8 november: weekendafsluiting voor alle verkeer (en daarna weer eenrichtingsverkeer).
- 9 november: nachtafsluiting voor alle verkeer.
Het parkeerterrein Oude Stad blijft de gehele periode bereikbaar, behalve op 7, 8 en 9 november.
Kerkstraat (afsluiting tot 13 november)
In de Kerkstraat tussen de Bredestraat en de Dennenstraat vinden riolerings- en asfalteringswerkzaamheden plaats. De uitvoering heeft enige vertraging opgelopen; naar verwachting is het werk op 13 november gereed. De weg is op werkdagen van 07.00 – 16.00 uur afgesloten voor doorgaand verkeer. Het bestemmingsverkeer, fietsers en hulpdiensten kunnen er wel door. Op dinsdag 11 november is de weg tussen 06.00 – 20.00 uur geheel dicht voor alle verkeer (uitgezonderd fietsers en voetgangers).
**d’Almarasweg (afsluiting spoorwegovergang 3-5 oktober)**De spoorwegovergang van de d’Almarasweg is in het weekend van zaterdag 3 oktober 01.00 uur tot en met maandag 5 oktober 05.00 uur geheel voor het verkeer afgesloten. Het verkeer wordt met borden omgeleid via de Scheidingsweg en de Sionsweg. ProRail voert onderhoud uit aan het spoor uit tussen Nijmegen en Mook-Molenhoek. Tussen Nijmegen en Mook-Molenhoek zet Veolia bussen in.
Nadere informatie
Meer informatie op www.bereikbaargelderland.nl of www.nijmegen.nl.
Actualiteiten verkeer: via @naarnijmegen op Twitter
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel