Veel interesse voor droombaan in Gelderland
Tot en met 27 mei kan elke blogger met sterke benen en een goede conditie zich aanmelden voor een 'droombaan' in de Gelderse streken. De job? In 100 dagen alle 5.000 kilometer fietspad van de vier Gelderse streken, Veluwe, regio Arnhem Nijmegen, Rivierenland en Achterhoek, fietsen en van de reis verslag doen op een blog.
Gelderland – Tot en met 27 mei kan elke blogger met sterke benen en een goede conditie zich aanmelden voor een ‘droombaan’ in de Gelderse streken. De job? In 100 dagen alle 5.000 kilometer fietspad van de vier Gelderse streken, Veluwe, regio Arnhem Nijmegen, Rivierenland en Achterhoek, fietsen en van de reis verslag doen op een blog. De vakantiebaan blijkt gewild onder de sportieve Nederlanders, in een paar dagen tijd hebben zich al meer dan 400 sportieve bloggers aangemeld.
Een ‘droombaan’ voor sportieve nieuwe media fanaten. “We zijn verheugd dat er veel interesse is om 100 dagen te komen fietsen in Gelderland. Uiteraard erg leuk, maar ook hard werken: honderd dagen fietsen-50 kilometer per dag, en daarbij ook nog schrijven, fotograferen en filmen is een flinke opgaaf”, aldus Hanneline Oosting, projectmanager van Toerisme Gelderland.
Unieke campagne
“Door één fietser in 100 dagen alle 5.000 kilometer te laten fietsen en de avonturen met Nederland te delen op een blog, zetten we de Gelderse streken als vakantiebestemming op een unieke manier in de etalage. “We vragen onze Facebook, Twitter en Instagram communities ons te vertellen waar de fietser onderweg moet stoppen. Zo bepalen onze bewoners en bezoekers voor een groot deel wat de fietser (m/v) gaat zien en doen en zien en horen we dus ‘echte’ verhalen van ‘echte’ mensen”, zegt Oosting.
Veel reacties op social media
De promotie en aanmeldingen voor dit unieke project zijn sinds de bekendmaking op donderdag 7 mei jl. flink losgebarsten. Op Twitter, Facebook en Instagram worden de potentiële deelnemers opgeroepen zich op te geven. Dit heeft geresulteerd in duizenden websitebezoeken en meer dan 400 aanmeldingen. De oproepen worden flink gedeeld via Facebook en Twitter. De reacties op de ‘droombaan’ zijn zeer positief . Van 66 keer als training de Oude Holleweg oprijden tot iemand die destijds op 8-jarige leeftijd al kilometers wilde maken en van een verjaardagsfeestje in Rotterdam verdween om naar Antwerpen te fietsen. Een sportieveling heeft nu al zenuwkriebels over de uitslag en een ander ziet zichzelf al helemaal als fietsend ambassadrice van ‘haar’ prachtige provincie.
Tot en met 27 mei kan iedereen zich aanmelden via 5000kmgeldersestreken.nl. Rond 1 juli gaat de tocht van start. Deze unieke online campagne maakt deel uit van de landelijke “Gelderland levert je mooie streken..” campagne, die als doel heeft de Gelderse streken als vakantiebestemming onder de aandacht te brengen.
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel