Tocht langs ‘Huren in Nijmegen’ op 18 september
Op zaterdag 12 september organiseren woningcorporaties de eerste Dag van het Huren in Nederland. Op die manier willen ze laten zien wat corporaties doen, waarom en voor wie. De Gemeenschap, Mooiland, Portaal, SSHN, Standvast Wonen, Talis en WoonGenoot nemen u graag mee voor een interessante rondrit langs ‘Huren in Nijmegen’.
Op zaterdag 12 september organiseren woningcorporaties de eerste Dag van het Huren in Nederland. Op die manier willen ze laten zien wat corporaties doen, waarom en voor wie. De Gemeenschap, Mooiland, Portaal, SSHN, Standvast Wonen, Talis en WoonGenoot nemen u graag mee voor een interessante rondrit langs ‘Huren in Nijmegen’.
Al meer dan 150 jaar zorgen woningcorporaties ervoor dat mensen goed kunnen wonen. Meer dan vier miljoen Nederlanders – één op drie huishoudens – wonen in een corporatiewoning. Tijdens de landelijke open dag kunnen huurders en belangstellenden bekend en vertrouwd raken met de bijdrage van corporaties aan de samenleving.
Huren in Nijmegen
De tocht langs ‘Huren in Nijmegen’ duurt ongeveer drie uur en de deelnemers reizen met de Nijmeegse zonnetrein. Verzamelpunt is bij wooncentrum De Meiberg bij het winkelcentrum Meijhorst om 12.30 uur. Vanaf die locatie gaat de tocht langs een aantal plekken waar de corporaties werken aan wonen en zorg, duurzaamheid, buurtverbetering, nieuwbouw en grootschalige renovatie. Bewoners en corporatiemedewerkers vertellen onderweg en op locatie hun verhalen over wonen en hun buurt. Af en toe stappen we ook uit om een kijkje te nemen. Rond 16.00 uur zijn we weer terug bij De Meiberg.
Rijdt u mee?
Meldt u zich vóór maandag 7 september 2015 aan via nijmegen@daaromhuren.nl. Geef daarbij ook aan met hoeveel personen u komt.
Landelijke aftrap
De landelijke aftrap van de dag vindt plaats bij woningcorporatie Vallei Wonen in Woudenberg in het bijzijn van Jan Boeve, directeur van Aedes vereniging van woningcorporaties.
Open Monumentendag
Tegelijkertijd met de Dag van het Huren vindt ook de Open Monumentendag plaats. Driekwart van de woningcorporaties beheert monumenten: in totaal ongeveer 5.800 Rijksmonumenten en 7.900 gemeentelijke monumenten. Naast de activiteiten in het kader van de Dag van het Huren neemt een aantal corporaties ook deel aan de Open Monumentendag.
De Dag van het Huren in Nederland is een initiatief van woningcorporaties en branchevereniging Aedes. Meer informatie is te vinden op www.daaromhuren.nl.
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel