Scholten Awater winnaar MVO Award 2016
Maandag 13 juni heeft voor de tiende keer de uitreiking van de MVO Award plaats gevonden. Scholten Awater werd door de vakjury gekozen als winnaar van de
Maandag 13 juni heeft voor de tiende keer de uitreiking van de MVO Award plaats gevonden. Scholten Awater werd door de vakjury gekozen als winnaar van de MVO Award 2016. Naast de uitreiking van de Award werd door middel van een spectaculaire opening ook de nieuwe naam van de stichting bekend gemaakt: Rijk van Nijmegen Uitdaging.
De uitreiking van de MVO Award vond dit jaar plaats in Theater ’t Mozaïek in Wijchen. In samenwerking met de Rabobank Rijk van Nijmegen werd de Award alweer voor het tiende jaar op rij uitgereikt. De MVO Award is een prijs voor ondernemers in de gemeenten Beuningen, Heumen, Nijmegen en Wijchen (en vanaf volgend jaar ook Berg en Dal), die een MVO-boegbeeld zijn in de regio en daarmee een inspiratie zijn voor andere regionale bedrijven**.** Dit jaar waren de drie finalisten 2dA uit Wijchen en Radboudumc en Scholten Awater uit Nijmegen.
Het juryrapport
De jury loofde de maatschappelijke betrokkenheid van alle drie de finalisten. Voorzitter van de jury Agnes Schaap: “De drie organisaties verschillen écht totaal van elkaar. Er is echter één grote gemeenschappelijke deler: alle drie voldoen zij wat ons betreft uitstekend aan het predikaat Maatschappelijk Verantwoord Ondernemer.” Ondanks de grote verschillen tussen de bedrijven was de jury van mening dat Scholten Awater de winnaar moest zijn van de MVO Award 2016. Agnes Schaap over winnaar Scholten Awater: “Het Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen is verweven door het hele bedrijf en wordt door alle medewerkers gedragen.”
MVO start-upsNaast de uitreiking van de MVO Award werden ook drie MVO start-ups in het zonnetje gezet: DROOM! Beuningen, Stadsboom uit Nijmegen en Happy Dish uit Wijchen. Bij deze ‘jonge’ bedrijven staat MVO centraal en daarmee zijn zij nu al een inspiratie voor hun omgeving.
Geslaagde avond
Met een grotere opkomst dan eerdere jaren was de uitreiking van de MVO Award een geslaagde avond. Ook de spectaculaire opening en het (muzikale) intermezzo van de NSG werden gewaardeerd door het aanwezige publiek. Na afloop was er vanzelfsprekend weer ruimte om op een informele manier te netwerken met de aanwezige maatschappelijk betrokken ondernemers.
Foto gemaakt door: Ger Loeffen
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel