Schippers Optiek Ondernemer van het jaar Beuningen 2015
Op 23 september 2015 zijn Sil en Han Schippers van Schippers Optiek uitgeroepen tot Ondernemer van het jaar 2015. Deze verkiezing vond voor de achtste keer plaats. Uitreiking Op woensdag 23 september vond het Business Event Ondernemer van het Jaar Beuningen plaats bij Gasterij de Arend in Winssen. Ruim 150 ondernemers en bestuurders uit de gemeente Beuningen waren getuige van een feestelijke uitreiking.
Op 23 september 2015 zijn Sil en Han Schippers van Schippers Optiek uitgeroepen tot Ondernemer van het jaar 2015. Deze verkiezing vond voor de achtste keer plaats. Uitreiking Op woensdag 23 september vond het Business Event Ondernemer van het Jaar Beuningen plaats bij Gasterij de Arend in Winssen. Ruim 150 ondernemers en bestuurders uit de gemeente Beuningen waren getuige van een feestelijke uitreiking.
De avond werd geopend met de vertoning van de film “Bedrijvig Beuningen inspireert”. De bekenmaking werd omlijst met een optreden van “Memory Monroe Marilyn Monroe look a like” en een rode loper ontvangst voor alle gasten door de zanggroep WhatEver. Voorafgaand was er een VIP diner met genomineerden, sponsoren, partners, college van burgemeester en wethouders en genodigden. Nachtburgemeester Angela Verkuijlen trad op als gastvrouw en deed dit met allure.
Jury en genomineerden De jury bestond uit mevrouw Wilma Göttgens en de heren May Enning, Hans Peters en de winnaars van de laatste verkiezing de heren Lammert Moerman en Arnold Theuws. De jury sprak van gedreven ondernemers en was onder de indruk van de bedrijfsvoering en marktbewerking van alle drie de genomineerde bedrijven: Schippers Optiek (Sil en Han Schippers), Schoenmode Verploegen (Jos Verploegen en Miriam Gerrits-Verploegen) en Jack Muller BV (Jack en Hellen Muller).
Om tot een beoordeling te komen maakte de jury een keuze aan de hand van de volgende criteria: onderscheidend zijn in de eigen branche/beroepsgroep, continuïteit van het bedrijf, uitstraling van het bedrijf, servicegerichtheid, maatschappelijke betrokkenheid, duurzaamheid en innovatief vermogen. De gemeente Beuningen initieert het jaarlijkse Business Event De Ondernemer van het Jaar Beuningen en de realisatie vond plaats in samenwerking met BusinessMedia4all.
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel