Koplampendief aangehouden in Nijmegen
De politie heeft in de nacht van zondag op maandag een 18-jarige jongen uit Nijmegen aangehouden. Hij wordt verdacht van diefstal van twee koplampen van een auto die geparkeerd stond in de omgeving van de Dennenstraat in Nijmegen.
De politie heeft in de nacht van zondag op maandag een 18-jarige jongen uit Nijmegen aangehouden. Hij wordt verdacht van diefstal van twee koplampen van een auto die geparkeerd stond in de omgeving van de Dennenstraat in Nijmegen. Hij was samen met een maatje overlopen en op de vlucht geslagen. De tweede verdachte wist te ontkomen.
De twee sloegen op de vlucht op een scooter nadat zij waren betrapt. Er was een goed signalement van de twee doorgeven door de melder. Diverse eenheden keken naar de het tweetal uit en zagen hen rijden op de Neerboschebrug richting Lindenholt. In de omgeving van de Horstacker op de Broekstraat wist de bijrijder van de scooter af te springen en te ontkomen.
De andere verdachte reed op de scooter richting IJpenbroekweg ter hoogte van de Gildekamp. Daar kwam hij ten val en ging er te voet vandoor. Even later kon hij alsnog worden aangehouden. De agenten troffen twee koplampen van een auto aan en gereedschap dat was gebruikt. De verdachte werd overgebracht naar het politiebureau. Vandaag wordt het onderzoek voortgezet.
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel