Koopovereenkomsten panden Rabobank en voormalig postkantoor getekend
Maandagmiddag 28 september 2015 hebben mevrouw Zomerhuis en de heer Visser namens de Rabobank en burgemeester Verheijen namens de gemeente Wijchen twee koopovereenkomsten getekend. Zij deden dat ten overstaan van notaris mr. De Hond en in aanwezigheid van projectwethouder Engels.
Maandagmiddag 28 september 2015 hebben mevrouw Zomerhuis en de heer Visser namens de Rabobank en burgemeester Verheijen namens de gemeente Wijchen twee koopovereenkomsten getekend. Zij deden dat ten overstaan van notaris mr. De Hond en in aanwezigheid van projectwethouder Engels.
De gemeente verkocht het pand aan de Oude Klapstraat 74 (voormalig postkantoor) aan de Rabobank. De Rabobank realiseert op deze locatie haar nieuwe kantoor. De verwachting is dat de Rabobank begin 2016 het pand kan openen.
De gemeente Wijchen heeft het Rabobankkantoor aan de Kasteellaan 27 in Wijchen van de Rabobank gekocht. De gemeente vestigt hier haar nieuwe gemeentekantoor. De medewerkers van de gemeente kunnen hier naar verwachting eind 2016 naartoe verhuizen.
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel