Kaartverkoop Openluchtconcert Het Gelders Orkest & Eric Corton gestart
Na het succes van eerdere edities, verplaatst Het Gelders Orkest zich ook deze zomer weer van de concertzaal naar de Gelderse openluchttheaters.
Na het succes van eerdere edities, verplaatst Het Gelders Orkest zich ook deze zomer weer van de concertzaal naar de Gelderse openluchttheaters.
Openluchttheater de Goffert in Nijmegen en Openluchttheater De Pinkenberg in Velp openen begin september hun deuren voor drie speciale concerten. In een intieme sfeer tussen het groen, brengt het orkest fragmenten van de mooiste meesterwerken ten gehore. Gastheer Eric Corton wijst de luisteraar de weg op deze bijzondere muzikale reis.
Eric Corton (1969), geboren en opgegroeid in Oosterbeek, is radio- en televisiepresentator en acteur. Hij heeft een zeer grote liefde voor muziek. Corton was daardoor ook al eerder betrokken bij projecten rondom klassieke muziek.
Zie voor meer informatie hetgeldersorkest.nl.
Foto: Femke Hoogland
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel