De dag van het levenslied
Zondag 14 mei is het weer Moederdag! Voor vele Nijmegenaren is die dag al jaren verbonden aan een bezoek aan het Valkhofpark. Tussen 14.00 uur en 24.00
Zondag 14 mei is het weer Moederdag! Voor vele Nijmegenaren is die dag al jaren verbonden aan een bezoek aan het Valkhofpark. Tussen 14.00 uur en 24.00 uur vindt weer “De Dag van het Levenslied” plaats. Het smartlappen festival, met een knipoog, gaat alweer zijn 35ste editie in, een koralen bruiloft! Daarom staat het festival dit jaar in het teken van trouwen! Kom in je mooiste japon en neem je geliefde mee!
De mooiste dag van je leven!
”Ik hou van dansen en muziek!”. Op deze 35ste editie, een koralen bruiloft, komt niemand minder dan Imca Marina!Imca Marina is naast zangeres ook BABS (Bijzondere ambtenaar Burgelijke stand). Zij zal koppels, die elkaar bij “De Dag van het Levenslied” ontmoet hebben en naar aanleiding daarvan getrouwd zijn, extra in het zonnetje zetten!
ProgrammaOm 14.00 uur barst het feest los met Sjon en Sjakkelien, het vrolijkste duo van Nimwegen! Zij nemen de middagpresentatie op zich. Maar liefst 22 acts doen dit jaar mee aan het festival. Een kleine greep uit het programma: De Triesto’s, De Nieuwe Jongens, Keessie en de Nijmeegse levensliedzanger Joop Lens! Van ver buiten de ring komen dit jaar Cliff Willy & zijn Podiumboys, Rooie Rico XXXL en het van Binsbergen Trio. De avond wordt gepresenteerd door de talentvolle rondborstige Anitaas uit Utrecht! En ze zijn bijzonder blij met de slotact, maar wie dat is, blijft traditioneel geheim! De toegang is gratis.
**Kidspodium: maak je eigen bruidsboeket!**Tijdens de 35e editie is er extra aandacht voor het Kidspodium. In de ruïne zijn er in de middag allerlei kinderactiviteiten. Zo kan je eigen bruidsboeket knutselen, word je geschminkt en kan je energie kwijt op het luchtkasteel. Daarnaast geven Mr. Vinex en Suitz spetterende muzikale optredens en kan je capriolen uithalen bij De Circusfactory.
**Goed doel!**De organisatie benadrukt dat er aan de muntenkassa’s ook dit jaar weer volop met PIN kan worden betaald. Een percentage van de pinopbrengst wordt gedoneerd aan de stichting Let’s Care die projecten voor kansarme kinderen in de Filipijnen ondersteunt. Zie ook: www.letscare.net.
Meer info: www.dedagvanhetlevenslied.nl en Facebook.
Foto gemaakt door: Danielle Krijtenburg
Verder lezen
Lees ook
Steeds meer Nijmeegse ouders kiezen voor de ‘groeiende’ kinderfiets
Kinderen groeien razendsnel, en daarmee ook uit hun fiets. Ouders staan daardoor vaak voor de keuze: een dure nieuwe fiets kopen, of urenlang Marktplaats
Nieuw in Nijmegen: Slimme gehoorbescherming op maat
Ontdek waarom steeds meer Nijmegenaren kiezen voor op maat gemaakte oordoppen. Alles over voordelen, toepassingen, aanmeten in Nijmegen en het servicepunt aan het Jonkerbosplein 52.
Zo verbeter je Google Ads met sentimentanalyse
Wist je dat emotie een van de krachtigste drijfveren is achter klikgedrag? Een advertentie die de juiste snaar raakt, kan het verschil betekenen tussen
Geld en geluk in Nijmegen
Geld en geluk horen voor veel Nijmegenaren een beetje bij elkaar. Een lot kopen voor de Oudejaarstrekking, een voetbalpool met collega’s, of samen de
Vierdaagse of Vakantie? Hoe Nijmegenaren NPO in het Buitenland Kijken
Voor iedereen uit Nijmegen kan juli een moeilijke keuze zijn. Ga je op die langverwachte zomervakantie, of blijf je thuis voor de Vierdaagse? Het is die
Vochtproblemen bij woningen rondom Nijmegen: van dak tot kelder
Woon je in of rond Nijmegen? Dan weet je dat het klimaat hier vaak vochtig is. Door de ligging aan de Waal en het heuvelachtige landschap krijgen veel