Marieke van de Rakt (GL-PvdA) blijkt stemmenmagneet en overvleugelt zelfs haar lijsttrekker: `Ik ga taart eten`

Marieke van de Rakt (GL-PvdA) blijkt stemmenmagneet en overvleugelt zelfs haar lijsttrekker: `Ik ga taart eten`

Samen met onze collega’s van andere nieuwswebsites maken wij het nieuws van Nijmegen en omgeving. Wij delen de interessante nieuwsberichten van onze collega’s zodat jij op de hoogte blijft van al het nieuws.

AD heeft het volgende bericht gedeeld op 2026-03-20 20:00:00:  Nijmegen - Ze is nog maar een paar maanden actief voor GroenLinks-PvdA in Wijchen, maar Marieke van de Rakt blijkt nu al een stemmenkanon in Wijchen te zijn. Met 1089 stemmen overvleugelt ze zelfs haar lijsttrekker Titus Burgers, die het met ruim tweehonderd stemmen minder moet doen..

Lees het volledige nieuwsbericht hier en word doorgeleid naar de website van AD.

Deel dit bericht:

Redactie Nijmegenleeft

Welkom op de externe berichten pagina van Nijmegenleeft. Ik verzamel allerlei interessante, leuke en nuttige nieuwsberichten voor je. Veel leesplezier!

  1. Extern
  2. Marieke van de Rakt (GL-PvdA) blijkt stemmenmagneet en overvleugelt zelfs haar lijsttrekker: `Ik ga taart eten`

Nog meer externe nieuwsberichten